PRAHA – Pražská policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po 44leté schizofreničce z psychiatrické léčebny v Bohnicích, která může být nebezpečná sobě nebo svému okolí!
Kriminalisté dosud bezvýsledně pátrají po 44leté ženě, která dnes krátce před půl čtvrtou odpoledne odešla ze společné vycházky a zamířila neznámo kam. Hledaná žena podle všeho trpí schizofrenií a agresivní psychózou, vzhledem k tomu může být nebezpečná sobě nebo svému okolí.
V psychiatrické léčebně byla žena hospitalizována kvůli sebevražedným tendencím. Policie proto naléhavě žádá veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po místě jejího současného pobytu.
Jakoukoli informaci o výskytu hledané ženy přijmou policisté tísňové linky Policie ČR 158. V případě, že odkaz z policejního registru pohřešovaných osob již nebude aktivní ZDE, byla žena nalezena!
Autor: mjr. Mgr. Andrea Zoulová