Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Kultura Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský PR Praha Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

VIDEO: Hrajte s agenturou JV PRESS o lupeny na Dalibora Jandu v pražské Lucerně

PRAHA – Vážení čtenáři, agentura JV PRESS pro vás má neodolatelnou nabídku. Říkají vám něco hity jako: Říkal si Hurikán, Žít jako kaskadér nebo Kde jsi? Ano, má je na starosti zpěvák Dalibor Janda, který letos v pražské Lucerně oslaví velkolepě své 65. narozeniny.

Říkáte si, že byste chtěli být u toho? Pak není nic jednoduššího, než s námi o vstupenky na koncert soutěžit. Stačí, když nám napíšete do komentáře na Facebookovém profilu JV PRESS pod tímto článkem s videem, říkáčku, básničku nebo povídačku, kde se objeví slova: Dalibor Janda, JV PRESS a Martin.

A proč právě tato slova? Protože populární zpěvák Dalibor Janda oslaví ony 65. narozeniy a koncert pořádá Martin production a JV PRESS vám tyto vstupenky bude dávát zdarma..

Pro deset z vás budeme mít po dvou vstupenkách. Stačí, aby říkačka, kterou nám zašlete byla NEJ, nemusí být ani příliš dlouhá, ale měla by být originální nebo nejvtipnější.

Autor: redakce

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz