Krimi Olomoucký Složky IZS Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

DÍTĚ V OHROŽENÍ: Policisté na Prostějovsku aktuálně pátrají po nezletilé dívce, která odešla z domova

PROSTĚJOV – Dívka odešla z domu bez udání důvodu. Dnešního dne bylo vyhlášeno celostátní pátrání po pohřešované nezletilé dívce, která odešla vřera (8. března 2018) bez udání důvodu z domova. V minulosti nebyla pohřešovaná. Dle dosavadního šetření je předpoklad, že by se mohla pohybovat na Tachovsku, konkrétněji v obci Staré Sedliště. Dívka netrpí žádnou nemocí, nebere léky a nemá ani sebevražedné sklony.

Popis pohřešované: Vzhled odpovídá věku a je hubené 165 cm vysoké postavy. Má hnědé oči a středně dlouhé vlasy hnědo ryšavé barvy. Dívka nosí dioptrické brýle. V době odchodu měla na sobě zimní bundu bílé barvy s černými puntíky, modré rifle a bílo šedé boty. Pohřešovaná by mohla mít u sebe psa neznámé rasy, slyšícího na jméno Filip, bíločerné srsti, výška asi 30 cm, kterého si s sebou pravděpodobně vzala v době odchodu.

Žádáme spoluobčany o poskytnutí jakýchkoliv informací k pohřešované, pokud nezletilou dívku někdo spatřil nebo může poskytnout jakékoliv jiné relevantní informace, ať nás kontaktuje na bezplatné lince 158.

Odkaz na pátrání po dítěti v ohrožení: http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/DiteVOhrozeni.aspx

Autor: por. Mgr. Miluše Zajícová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz