Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Kultura Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zlínský Zprávy podle krajů

V Teplicích se uskutečnil casting na novou MISS CZECH REPUBLIC 2018

TEPLICE – Včera se v Teplicích konal casting na MISS CZECH REPUBLIC 2018. Castingu se zúčastnilo 35 dívek, ale jen deset se jich dostalo do semifinále.

V OC Olympia Teplice se před 16 hodinou začaly scházet účastnice na casting  MISS CZECH REPUBLIC 2018 v doprovodu rodičů a partnerů. Netrpělivost a nervozita je vidět každým okem na účastnicích. Celým odpolednem je provázela moderátorka Inna Puhajková.

Úpravy, přelakování vlasů, to vše probíhalo před začátkem castingu. V 16 hodin začíná registrace a tvoří se fronta. Účastnic bylo celkem 35, například z Teplic, Loun, Kadaně, Bíliny, Jílového u Děčína, Chomutova a nebo také Prahy.

Porota, ve které byla i prezidentka MISS CZECH REPUBLIC, Taťána Makarenko, měla jistě z čeho vybírat a vybrala 10 nejzajímavějších dívek. Dívky, které se zúčastnily castingu, ale nebyly vybrány, si odnesly alespoň bohaté zkušenosti a zážitky.

Jejich jména jsou: Melisa Gereková 20 let, Lucie Perestjuková 19 let, Zuzana Vavřínová 18 let, Karolína Samešová 18 let, Jana Šenfeldová 21 let, Nina Sattlerová 18 let, Natálie Kontová 18 let, Aneta Nováková 19 let, Daniela Odažiu 21 let, Barbora Illešová 22 let.

Autor: Lukáš Ondroušek

Foto: Lukáš Ondroušek/MISS CZECH REPUBLIC

Tomáš Pitterling
Ředitel redakce tomas.pitterling@jvpress.cz