Kultura Praha YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEOREPORTÁŽ: Ve vyprodané Lucerně oslavil Dalibor Janda velkolepě své 65. narozeniny

PRAHA – Kdo by neznal hity jako: Říkal si Hurikán, Kde jsi nebo Žít jako kaskadér – společným jmenovatelem je zpěvák Dalibor Janda. V pondělí 19. března oslavil velkolepě své 65. narozeniny ve Velkém sále pražské Lucerny.

Benefiční narozeninový megakoncert si trojnásobný Zlatý slavík Dalibor Janda naplno užival ve vyprodané Lucerně i se svými fanoušky. Kapela Prototyp, která Dalibora Jandu tradičně doprovází, věnovala zpěvákovi metrového plameňáka. Oslavenec obdržel ale také obraz nebo pamětní minci.

Jako exkluzivní host vystoupila mimo jiné také dcera zpěváka Anna Jiřina Jandová, Felix Slováček a další významní hosté. Koncertem provázel moderátor Alexander Hemala a jeho předřečníkem byl moderátor Vlasta Vébr. Výtěžek z koncertu bude věnován Nadačnímu fondu Sudička, který podporuje pacienty s očním onemocněním.  Z každé prodané vstupenky pořadatelé věnovali symbolických 65 korun. Vybralo se nakonec 94 100 korun.

VIDEOREPORTÁŽ Z KONCERTU DALIBORA JANDY V LUCERNĚ…

Narozeninový koncert uspořádala reklamní a umělecká společnost Martin Production, založená zpěvákem Martinem Francem. Více o společnosti naleznete ZDE.

Agentura JV PRESS byla mediálním partnerem a na místě nechyběla proto kamera ani mikrofon… Díky naší agentuře se zdarma na koncert podívali i soutěžící.

FOTOGALERIE Z NAROZENINOVÉHO KONCERTU DALIBORA JANDY…

Autor: Honza Vraný
Foto: David Dodo Doležal

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz