Krimi Moravskoslezský Složky IZS Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Moravskoslezští hasiči vyprošťovali tři zraněné osoby z vraků aut u dvou dopravních nehod

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ – U dvou nehod osobních automobilů museli  vyprošťovat hasiči v Moravskoslezském kraji celkem tři zraněné a zaklíněné řidiče a spolujezdce. První nehoda se stala v Bolaticích (okres Opava), kdy osobní automobil Škoda Fabia spadl ze silničního mostu v kolejišti. Hasiči vyprošťovali řidiče. Druhá – mezi dvěma osobními auty – se stala ve Studénce (okres Nový Jičín). Dvě vyprošťované ženy jely v osobním automobilu Škoda Octavia.

První z nehod se stala před sedmou hodinou ranní v bolatické místní části Borová. Fabia skončila na náspu železničních kolejí asi 15 metrů pod silničním mostem. Hasiči z ní museli opatrně vyprostit zraněného a zaklíněného řidiče (35), který jel sám. Zasahovaly zde dvě jednotky HZS Moravskoslezského kraje – ze stanic Hlučín a Opava, společně s nimi jednotka dobrovolných hasičů Hlučín a drážní hasiči (SŽDC).

Druhá nehoda se stala asi o dvě hodiny později ve Studénce. Do Nádražní ulice vyjela jednotka HZS Moravskoslezského kraje ze stanice Bílovec a jednotka dobrovolných hasičů Studénka. Hasiči vyprošťoval z octavie dvě ženy středního věku, nehoda si vyžádala celkem 3 zraněné osoby.

Autor: HZS MSK

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz