Krimi Liberecký Složky IZS Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

TRAGÉDIE: Na Semilsku nepřežil sedmnáctiletý motorkář střet s osobním automobilem

LIBERECKO – Vážná nehoda uzavřela silnici v obci Bělá na Semilsku. Sedmnáctiletý motorkář tam nepřežil srážku s osobním vozem. Kvůli tragické dopravní nehodě byla ve čtvrtek od půl sedmé ráno, uzavřena na dvě hodiny silnice vedoucí od Bělé na Lipštát na Semilsku. Střetl se tam osobní vůz s řidičem motocyklu.

Podle zatím předběžných informací začal mladík na motorce před pravotočivou zatáčkou předjíždět vozidlo, které jelo před ním. Při tomto manévru vjel s největší pravděpodobností do protisměru, kde v tu chvíli jel řidič s osobním vozidlem Ford Fiesta a došlo ke srážce. Na místo byla okamžitě přivolána Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje. „Naše posádky resuscitovali řidiče motorky bezmála hodinu. Ale i přes veškerou snahu lékařů se ho nepodařilo zachránit a svým zraněním podlehl.,“ řekl mluvčí profesionálních zdravotníků Michail Georgiev.

 

Místo dopravní nehody dokumentují dopravní policisté a následně celý spisový materiál postoupí Službě kriminální policie a vyšetřování, která se bude případem tragické nehody a jejím zaviněním po trestně právní rovině nadále zabývat.

Současně byl k rodině zemřelého řidiče motorky, ve kterém byl ztotožněn 17letý mladík, vyslán policejní intervent, aby tuto tragickou událost oznámil nejbližším.

Autor: mjr. Mgr. Vlasta Suchánková
Ilustrační snímek Honza Vraný/JV PRESS

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz