Auto-Moto Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

SPORTOVNÍ TIP REDAKCE: Již zítra, tedy v pátek na ADAC GT Masters v Mostě jen za 125 korun!

MOST – Mostecký autodrom má dobrou zprávu pro motoristické fanoušky. Po dohodě s promotérem šampionátu ADAC GT Masters nabízí zvýhodněné vstupné na tréninky jezdců a týmů. Již zítra, tedy v pátek 27. dubna tak zájemci mohou sledovat celý den supersportovní vozy v akci na okruhu za 125 korun (5 euro). Vstupenky se prodávají pouze na místě.

“Jsme rádi, že promotér vyhověl naší žádosti. Pro fanoušky, kteří se z různých důvodů nemohou zúčastnit sobotních nebo nedělních závodů, je to určitě příjemný bonus. Za skvělou cenu uvidí nádherné silné a rychlé speciály v sérii, která má v Mostě českou premiéru,” uvedla obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Závodní víkend The Most Show featuring ADAC GT MASTERS ve dnech 27. až 29. dubna nabídne vedle prestižního šampionátu supersportovních vozů ADAC GT Masters i další tři vložené série: ADAC TCR Germany, GT4 Central European Cup a Octavia Cup. Diváci se mohou těšit také na již tradiční bohatý a pestrý doprovodný program.

Autor: Jan Foukal

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz