Kultura Školní okénko Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

NENECHTE SI UJÍT: V Mostě se uskuteční benefiční koncert Dej šanci žít

MOST/BÍLINA – Dej šanci žít, tak se jmenuje benefiční koncert pro dobrou věc, který se uskuteční v Základní umělecké škole F. L. Gassmanna v Mostě, a to 19. května od 15.00 hodin. Svou účastí podpoříte Spolek šance žít, jehož záměrem je vytvoření dalších pracovních míst pro handicapované občany města Bíliny a okolí v CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ U LADY.

Diváci se mohou těšit například na Kamilu Nývltovou, vystoupí ELIS / JARO SMEJKAL, HOMOLABAND nebo vystoupení mladých talentů – dětí ze ZUŠ F. L. Gassmanna. Pořadem provede moderátor a herec v jedné osobě David Gránský.

Informuje o tom za pořadatele Lada Novotná s tím, že předprodej lístků byl zahájen již 23. dubna a prodejní místa jsou: Chráněná dílna u Lady v Bílině, ZUŠ F.L. Gassmanna v Mostě a Bulldog-gym Most. Ke každé vstupence obdržíte ručně vytvořený dárek od děvčat.

Organizátoři akce ze Spolku ŠANCE ŽÍT z Bíliny i nadále shánějí případné sponzory, kteří by přispěli na benefiční koncert v mosteckém ZUŠ F. L. Gassmanna. Celou akci pořádá Umělecká a produkční agentura  FASTAGENCY.

Více informací o Spolku šance žít z Bíliny naleznete ZDE. Nebo také na Facebookovém profilu Chráněná dílna u Lady v ulici Skleničkova14/19.

Zájemci, kteří by rádi celou benefiční akci v Mostě podpořili finančně mohou své příspěvky posílat přímo na konto Spolku ŠANCE ŽÍT: 115 – 166 3850297/0100.

Mediálně podporuje celou benefiční akci v Mostě také Tisková a mediální agentura JV PRESS, která z akce přinese foto a video reportáže.

Videopozvánka na benefiční koncert Dej šanci žít v Mostě…

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz