BÍLINA – Požár odpadu jednoho z bytů v šestém patře na Teplickém Předměstí v ulici Maxe Švabinského v Bílině v úterý v podvečer zaměstnal profesionální i dobrovolné hasiče, policisty i záchranáře.
Podle svědků se z oken bytu valil hustý černý kouř. Hasiči na místo povolali vedle profesionálních hasičů z Bíliny také dobrovolné hasiče ze Zabrušan, Hostomic a na místo vyjela i jednotka profesionálních hasičů z Mostu.
Na místě hasiči zjistili, že v prázdném bytě hořel odpad. Zásah složek IZS si nenechaly ujít desítky místních obyvatel. Na místě proto zasahovali také strážníci a policisté. Kvůli špatně parkujícím automobilům obyvatel sídliště se k požáru jen těžko dostávala zásahová vozidla hasičů. Kvůli požáru bytu v šestém patře byl totiž povolán i automobilový žebřík hasičů.
Autor: Honza Vraný
2 Replies to “Požár odpadu v prázdném bytě na bílinském sídlišti zaměstnal hasiče, záchranáře i strážníky”