Krimi Složky IZS Středočeský Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Tragicky skončil střet osobního vozidla s nákladním na Rakovnicku! Řidič zemřel na místě, spolujezdkyně byla vážně zraněná

RAKOVNICKO – Ve středu 30. května krátce po půl jedenácté byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámena vážná dopravní nehoda osobního a nákladního vozidla na silnici číslo 27 u odbočky k obci Bukov na Rakovnicku. 

Operační důstojník k události vyslal profesionální hasiče ze stanice Rakovník a jednotku sboru dobrovolných hasičů obce Jesenice. První jednotka byla na místě už šest minut od ohlášení události. Velitel zásahu při průzkumu zjistil, že řidič osobního auta utrpěl těžká zranění a byl na místě usmrcen, jeho vážně zraněná spolujezdkyně byla v bezvědomí zaklíněna ve vozidle.

Hasiči společně s posádkou zdravotnické záchranné služby ženu vyprostili, její stav však byl natolik kritický, že svému zranění i přes veškerou snahu také podlehla. Vrtulník letecké záchranné služby, který byl na místo povolán, se tak vracel zpět na svou základnu prázdný.

Řidič nákladního vozidla vyvázl ze střetu bez újmy na zdraví. Hasiči po zadokumentování nehody kriminální policií vyprostili tělo řidiče a následně uklidili komunikaci, která byla po celou dobu zásahu zcela uzavřena. Co bylo příčinou tragické nehody, vyšetřuje Policie ČR.

Autor: nprap. Petr Svoboda
oddělení IZS
HZS Středočeského kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “Tragicky skončil střet osobního vozidla s nákladním na Rakovnicku! Řidič zemřel na místě, spolujezdkyně byla vážně zraněná

Napsat komentář