Kultura Praha YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEOREPORTÁŽ: Pražské divadlo Hybernia zářilo hvězdami – Felix Slováček totiž slavil 75.narozeniny

PRAHA – V úterý 29.května praskalo divadlo Hybernia doslova ve švech. Felix Slováček slavil 75.narozeniny a mezi podiovými gratulanty nechyběla Helena Vondráčková, Jitka Zelenková, Leona Machálková, Anička Slováčková, Dasha, ale také Láđa Kerndl, Jan Smigmator, Antonín Gondolán, Jiří Krampol, Milan Drobný, Milan Pitkin, Hradečtí a mnoho dalších.

Videoreportáž připravili: Vlasta Vébr a Honza Vraný/JV PRESS

V hledišti byla k vidění Blanka Matragi, Karel Vágner, starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, také Petr a Jana Nečasovi a generální partner Zdeněk Matějovský. I přes všudypřítomné vedro panovala v divadle slavnostní a narozeninová nálada a hlavní osoba večera Felix Slováček sklízel zasloužené ovace. Koncert si užil nejen on, ale i jeho gratulanti a diváci.

Agentura JV Press byla exkluzivním mediálním partnerem a děkujeme tímto manažerovi Felixe Slováčka a producentovi koncertu Z. Jansovi z pořádající agentury SVJ.

Vlasta Vébr a Honza Vraný byli na místě a nejen gratulanty vyzpovídali. Za odměnu bylo připravené překvapení od našeho “ redakčního partnera “ Radima Jansy, a to měsíční balení COLLALLOC obdarovené velmi potěšil.

.

Autor: Vlasta Vébr
a Honza Vraný
Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář