Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Složky IZS Sport Středočeský Turistika Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

TIP REDAKCE: Na dnešní večer se chystá největší vodní světelná show jakou kdy Praha zažila

PRAHA – Všech 207 hasičských družstev ze 77 okresů České republiky najelo na náplavky a vyložily svoje čerpadla, hadice a proudnice potřebné pro vytvoření největší světelné hasičské fontány na světě! Ta se uskuteční na pražských náplavkách na Rašínově nábřeží již dnes ve 22.00 hodin.

Včera večer proběhl zátěžový test veškeré techniky, zkoušky zvuku a světel. Noční generální zkouška hasičů přilákala k Vltavě spoustu nadšených zvědavců, kteří už samotnou zkoušku ocenili spontánním potleskem a nadšeným provoláváním slov uznání.

Vltava se díky hasičským stříkačkám dnes v deset večer doslova vzedme do vzduchu a za doprovodu světel a hudby vytvoří unikátní a dosud nevídaný vizuální zážitek, kdy se před diváky odehraje světelný koncert a vodní balet několika tisíců kubických metrů vody v jednom okamžiku.

Autor: Nicole Zaoralová

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář