Auto-Moto Cestování Doprava Krimi Složky IZS Z domova Zlínský Zprávy podle krajů

Po nehodě skončilo jedno vozidlo na střeše

BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – O půl jedenácté dopoledne měli vyhlášený poplach profesionální hasiči z Bystřice pod Hostýnem. S jedním cisternovým vozidlem vyjeli k dopravní nehodě, která se stala na Kroměřížsku v Bystřici pod Hostýnem v místní části Rychlov. 

 

Po příjezdu k nehodě provedli hasiči průzkum místa události. Zjistili, že se jedná o dopravní nehodu dvou osobních vozidel, přičemž jedno z nich skončilo na střeše. Všichni cestující z vozidel včetně psa byli již mimo auta. Muž a žena z vozidla, které bylo na střeše, utrpěli zranění. Hasiči jim ihned po příjezdu poskytli předlékařskou pomoc a poté je předali přivolaným záchranářům. Ti zraněnou ženu převezli do nemocnice k dalšímu ošetření.

 

U vozidla, které nebylo na střeše, hasiči provedli protipožární opatření a sorbentem zasypali uniklé provozní kapaliny.

 

Šetření nehody si převzali státní policisté, kteří vyšetřují příčinu a okolnosti nehody. Taktéž v místě nehody kyvadlově řídili dopravu.

 

Hasiči nakonec vozidlo převrátili zpět na kola a předali odtahové službě. Z vozidla vyteklo několik litrů oleje a benzínu, což hasiči zasypali sorbentem a následně z vozovky odstranili.  Poté provedli úklid vozovky od střepů a úlomků z vozidel a vrátili se zpět na svou základnu.

 

autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

foto: HZS Zlínského kraje

redaktor: Tomáš Pitterling

 

 

Tomáš Pitterling
Ředitel redakce tomas.pitterling@jvpress.cz

Napsat komentář