Karlovarský Kultura Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

FOTO Z KULTURY: Karlovarský Grandhotel Pupp hostil Czech Fashion Week 2018

KARLOVY VARY – Na čtyři sta nadšených diváků sledovalo v sobotu v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech premiérový ročník prestižní přehlídky krásy, nových stylů a módních trendů – Czech Fashion Week 2018.

Více než třicet modelek představilo nové kolekce českých i zahraničních návrhářů jako je Osmany Laffita, Debbie Brown, Anna Tejklová, Gabriela Giotto, značku Werso Jiřiny Matoušové, Giani Galal či Alice Abraham.

Projekt s charitativní myšlenkou v technické režii Davida Altnera, s profesionálními vizážisty a kadeřníky produkuje špičkový tým pod vedením Žanety Morštadt.

Autorské módní přehlídky významných tuzemských i zahraničních módních návrhářů pokračují v sobotu a v neděli 23. a 24. června na lázeňské kolonádě v Teplicích.

V evropském měřítku ojedinělý maraton módy připravil Ing. Jiří Morštadt s vydavatelskou skupinou European Press Holding a.s. a European Fashion Agency.

O tom, že jde o průlomovou akci, svědčí i podpora projektu ze strany ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové, hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka či hejtmanky Karlovarského kraje Jany Vildumetzové,“ řekl Jiří Morštadt.

Vstupenky na příští týden jsou v předprodeji na www.ticketportal.cz a v Domě kultury Teplice. Program je k dispozici na www.czechfashionweek.eu.

FOTOGALERIE Z KULTURNÍ AKCE… 

Autor: Tomáš Prchal

 

 

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář