Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ TRAGÉDIE: Kriminalisté vyšetřují v Litvínově tragický pád seniorky z balkónu bytu v sedmém patře

LITVÍNOV – Kriminalisté mostecké policie aktuálně vyšetřují tragický pád seniorky z balkónu bytu v sedmém patře panelového domu v Litvínově.

Ženu se pokusili dlouhé minuty oživit náhodní svědci tragické události i pomocí resuscitace prostřednictvím telefonického hovoru s operátorkou záchranné služby. Potvrdil to jeden z mužů, který se ženu pokusil oživit.

„Seděl jsem u otevřeného okna a sledoval televizi, když jsem uslyšel velkou ránu, jako by někdo vyhodil nějaký větší předmět z okna. Když jsem se podíval z okna, uviděl jsem ležet nehybné tělo ženy. Vyběhl jsem před dům a snažil se poskytnout první pomoc a přivolal záchrannou službu,“ popsal tragédii očitý svědek Antonín.

Seniorka bohužel utrpěla závažná zranění, kterým na místě podlehla. Okolnosti tragického pádu tak nyní vyšetřuje policie. Kriminalisté přikryli tělo seniorky a okolí obehnali páskou. Na místě vyšetřuje tým kriminalistů. Není tak ještě jasné, jestli žena ukončila svůj život dobrovolně, nebo jestli šlo o nešťastnou náhodu.

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář