Krimi Praha Složky IZS Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

OTŘESNÝ PŘÍPAD TÝRÁNÍ: Na pražském sídlišti někdo vyhodil z okna bytu v šestém patře dvě kočky

PRAHA: Krutý případ, kdy někdo vyhodil z okna dvě kočky, řešili pražští strážníci. Na pražském sídlišti mělo dojít k vyhození dvou koček z okna panelového domu. Strážníci, které o kruté události informoval očitý svědek, na místě nalezli jen jedno těžce zraněné zvíře. Případem se zabývá Policie České republiky.

Na tísňovou linku městské policie bylo v sobotu večer přijato oznámení, že z panelového domu v pražské Krči někdo vyhodil kočky z okna. Hlídka strážníků na chodníku přímo u uvedeného domu našla dvě krvavé skvrny.

Očitý svědek uvedl, že viděl, jak někdo vyhazuje dvě kočky z okna ze šestého patra. Nedaleko od místa nalezli strážníci pod zaparkovaným automobilem kočku s velmi vážnými zraněními. Druhé zvíře se dohledat nepodařilo. Okamžitě byla přivolána odchytová služba městské policie, která těžce zraněnou kočku převezla na veterinární stanici.

Strážníci následně zajišťovali místo trestného činu až do příjezdu Policie ČR, která se nyní případem zabývá. S ohledem na závažnost zranění, která nebyla slučitelná se životem, muselo být zvíře následně utraceno.

Zdroj: Městská policie hl. m. Prahy
Ilustrační snímek MP Praha

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář