Auto-Moto Cestování Doprava Krimi Složky IZS Z domova Zlínský Zprávy podle krajů

Vážná dopravní nehoda na Zlínsku si vyžádala devět zraněných osob

KRÁSNO NAD BEČVOU – Včera v 17:38 hodin přijalo krajské operační středisko HZS Zlínského kraje informaci o vážné dopravní nehodě dvou vozů ve Valašském Meziříčí, místní části Krásno nad Bečvou. Podle zjištěných informací se na místě nacházelo také zraněné dítě. K události okamžitě vyrazila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Meziříčí s jedním zásahovým vozem.

Hasiči dorazili k nehodě během několika minut. Velitel z místa upřesnil, že zde došlo ke střetu osobního automobilu a dodávky, která se převrátila a zůstala ležet na boku uprostřed vozovky. Prvotním průzkumem bylo také zjištěno, že v osobním voze Ford Fiesta došlo ke zranění dvou dospělých osob a dvou dětí, a v dodávce pak celkem pěti dospělých osob.

Jednotka okamžitě poskytla zraněným první předlékařskou pomoc a také posttraumatickou péči. Po příjezdu zdravotnické záchranné služby byli všichni předáni do péče zdravotníků. Zraněné dítě bylo do nemocnice transportováno vrtulníkem.

Po likvidaci úniků provozních náplní z obou vozidel, a po domluvě s policií, se hasiči vrátili zpět na svou základnu. Na místo se vrátí k zajištění úklidu hned po ukončení šetření.

autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje

foto: HZS Zlínského kraje

 

Tomáš Pitterling
Ředitel redakce tomas.pitterling@jvpress.cz

2 Replies to “Vážná dopravní nehoda na Zlínsku si vyžádala devět zraněných osob

  1. Pingback: connetix

Napsat komentář