Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

TRAGÉDIE: Na železniční trati v Proboštově na Teplicku usmrtil projíždějící vlak osobu! Vlaky v tomto úseku stojí

PROBOŠTOV – Drážní hasiči zasahují na železniční trati v Proboštově na Teplicku, kde vlak dnes večer přejel člověka. Střet měl fatální následky. Na místě tragédii vyšetřuje policie i drážní inspekce. 

Podle zjištění redakce šlo o třiapadesátiletou ženu, která při střetu utrpěla devastující zranění, kterým na místě podlehla. Kriminalisté museli provést její identifikaci. Vyšetřují nyní jestli šlo o nešťastnou náhodu nebo se v kolejišti pohybovala záměrně a šlo tudíž o sebevraždu.

Vlaky na železniční trati Ústí nad Labem – Chomutov stojí. O mimořádné události informuje také web Českých drah. Ten uvádí, že k tragédii došlo před jednadvacátou hodinou.

Okolnosti smrtelné nehody v Proboštově na Teplicku i nadále vyšetřují kriminalisté teplické policie i drážní inspektoři.

Obecné opatření v dálkové dopravě

Provoz v úseku Teplice v Čechách – Krupka-Bohosudov je přerušen. 

Vlak Rx 602 „Chomutovka“ se ze stanice Krupka-Bohosudov vrátí zpět do stanice Ústí nad Labem západ a dále pojede po odklonové trase mimo stanice Teplice v Čechách a Duchcov.  Předpokládané zpoždění vlaku Rx 602 bude asi 100 – 120 minut. 

Cestující do stanic Teplice v Čechách a Duchcov pojedou s vlakem Rx 602 do stanice Bílina a odsud využijí nejbližší vhodný vlak regionální dopravy. 

Vlak Rx 617 „Egrensis“ vyčká na místě mimořádné události obnovení provozu. Evakuace cestujících není vzhledem k místu mimořádné události možná.
Předpokládané zpoždění vlaku Rx 617 bude asi 200 – 230 minut.

Obecné opatření v regionální dopravě

Provoz v úseku Teplice v Čechách – Krupka-Bohosudov je přerušen. 

Vlaky 6815, 6846, 7067 jsou vedeny v úseku Bílina – Ústí n/L. odklonem přes stanici Úpořiny. Cestující v úseku Ústí n/L. – Krupka-Bohosudov použijí náhradní vlaky vedené v tomto úseku, v úseku Krupka-Bohosudov – Teplice v Č. je zavedena náhradní autobusová doprava.

Za vlak Os 6814, 6846 je v úseku Teplice v Č.- Bílina zaveden náhradní osobní vlak jedoucí v trase vlaku Os 6846. ve stanici Bílina je nutný přestup do kmenové soupravy vlaku Os 6846 jedoucí odklonem.

Autor: Honza Vraný
Ilustrační snímek autor

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář