Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

Dvaatřicetiletý dopravní policista zemřel na služebním motocyklu při tragické nehodě na Novojičínsku

NOVOJIČÍNSKO – Dvaatřicetiletý dopravní policista tragicky zemřel při nehodě služebního motocyklu na Novojičínsku při plnění služebních povinností. O tragédii informuje mluvčí moravskoslezských policistů mjr. Mgr. Gabriela Pokorná.

Z dosud zjištěných informací vyplývá, že policejní motocyklista vyjel mimo komunikaci, načež motocykl narazil do stromu. Při havárii utrpěl službukonající policista zranění, kterým na místě podlehl. Řidič nebyl ovlivněn alkoholem. Veškeré okolnosti tragické události jsou prověřovány.

Hlubokou soustrast blízkým zesnulého policisty. Čest jeho památce.

Podle mluvčího moravskoslezských záchranářů PhDr. Lukáše Humpla zasahovaly posádky záchranářů zasahovaly v úterý 4. září u tragické dopravní nehody na Novojičínsku. V půl osmé večer obdrželo krajské operační středisko zdravotnické záchranné služby prvotní informaci o havárii motocyklu na silnici poblíž obce Rybí. Na místě události záhy zastavila posádka RZP, která okolo projížděla v rámci jiného zásahu, a to i s pacientem na palubě vozidla. Na pomoc následně dorazil vyslaný tým rychlé lékařské pomoci a vrtulník LZS.

Dvaatřicetiletý motocyklista nejevil po nehodě známky života. Ihned bylo zahájeno poskytování první pomoci a neodkladná resuscitace. Záchranáři se za podpory léků a přístrojového vybavení snažili několik desítek minut obnovit činnost pacientova srdce. Veškerá snaha o záchranu však byla marná. Mnohočetná poranění, která utrpěl, byla neslučitelná se životem Zasahující lékaři byli nakonec nuceni konstatovat smrt postiženého.

Zdroj: Policie ČR
a ZZS MSK

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář