Auto-Moto Cestování Doprava Finance Kultura Pomáháme Školní okénko Sport Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

FOTO OD VÁS: Motorkáři s velkým srdcem připravili v Ústí nad Labem MOTO DEN pro hendikapované děti

ÚSTÍ NAD LABEM – Motorkáři s velkým srdcem z Ústí nad Labem uspořádali úspěšný MOTO DEN HENDIKEPOVANÝM DĚTEM v areálu moto garage Ústí nad Labem.

Tento den motorkáři věnovali Hendikepovaným dětem a udělali jim obrovskou radost. Akci zorganizovala Pavla Šperlinková se svým manželem Jirkou a ve spolupráci s Moto clubem v Ústí nad Labem a Zbyškem Hazmukou, který zajistil občerstvení pro dětičky.

Každé dítě posléze získalo od motorkáře plyšáka. Nejmenší bojovníci a bojovnice se také mohli povozit nejen na motorkách ale i tříkolkách a nechyběly ani nejrůznější soutěže.

„Na akci dorazilo asi 120 motorkářů s doprovodem a maminky s dětmi, takže nakonec Moto den navštívilo až 250 lidí včetně učinkujících. Ráda bych ještě jednou poděkovala všem, kteří nám na akci pomáhali. Není totiž lepší pohled, než rozzářené oči dětí a jejich úsměvy. Muziku doprovázel a pouštěl kamarád Jaroslav Paulik a navštívili nás i vojáci ze spolku A.S.Ghost Czech Force, kteří byli na jednom ze soutěžních stanovišť a Sport club linx – boxeři,“ říká organizátorka akce Pavla Šperlinková.

FOTOGALERIE Z MOTO AKCE V ÚSTÍ NAD LABEM…

Autor: redakce

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář