Krimi Moravskoslezský Složky IZS Sport Vysočina Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Skupina asi patnácti „nepřizpůsobivých“ obyvatel brutálně napadla jihlavského hokejistu Dukly a jeho dva kamarády! A opět šlo o cikánskou „férovku“

JIHLAVA/ SEVERNÍ MORAVA – Jihlavský útočník Michal Hlinka nebude Dukle několik dní k dispozici, jelikož byl na severu Moravy, odkud pochází, brutálně napaden. A opět šlo o „férovou“ cikánskou krvavou bitku, patnáct útočníků proti třem lidem!

Na jihlavského útočníka a jeho dva kamarády totiž před pár dny zaútočila ve večerních hodinách na severní Moravě větší skupina 12 až 15 agresivních nepřizpůsobivých občanů.

Policie má k dispozici záznamy a bude toto napadení řešit. „Mám otřes mozku, zlomený nos, hematomy a tržnou ránu u pravého oka. Přišel jsem k tomu jak slepý k houslím, oni měli opodál nějakou svojí oslavu a část z nich na mě a mé dva kamarády zaútočila. Kdyby se mi nepodařilo rychle utéct, dopadl bych asi výrazně hůře. Nemohl jsem teď pořádně spát, ale už je mi o něco lépe,“ říká sympatický útočník.

„Míšo, přejeme Ti brzké uzdravené a opětovný návrat k hokeji,“ uvádí web jihlavských hokejistů!

Útokem se opět zabývají kriminalisté. A co na to říká naruby rasisticky zaměřený procikánský server Romea.cz? Opět mlčí! Stejně jako v případě útoku na koupališti v Dubí, kde skupina teplických Romů zaútočila na mladého muže, který se zastal Češky, kterou napadla romská žena! Tu mimochodem jako jedinou zatím policisté obvinili z výtržnictví! Přitom proromští aktivisté vzápětí přišli se svou verzí krvavého incidentu s tím, že za vším stojí napadená žena a její zachránce!

Autor: Honza Vraný
Zdroj: HC Dukla Jihlava

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “Skupina asi patnácti „nepřizpůsobivých“ obyvatel brutálně napadla jihlavského hokejistu Dukly a jeho dva kamarády! A opět šlo o cikánskou „férovku“

Napsat komentář