Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Složky IZS Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

Policisté chtějí finančně podpořit pozůstalé po zesnulém kolegovi! Vyhlásili veřejnou sbírku

ČESKÁ REPUBLIKA – V neděli 23. září 2018 se navždy změnil život mladé ženy a její několikaměsíční dcery. V ten den náhle vyhasl život teprve 35letého policisty Vladimíra Dřevojana, otce malé Vandy. Policistu při cestě do služby zastihly vážné zdravotní komplikace, kterým i přes neodkladnou pomoc svých kolegů a přivolaných záchranářů následně v nemocnici podlehl. 

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky v součinnosti s vedením Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy a Obvodního ředitelství policie III proto přistoupil k vyhlášení veřejné sbírky na podporu pozůstalé družky, která v důsledku tragické události zůstala téměř bez prostředků.

Pokud i Vy chcete projevit podporu a solidaritu a alespoň touto formou rodině pomoci, můžete poukázat libovolnou částku na níže uvedený transparentní účet NOS PČR: 4200555535/6800 variabilní symbol: 310220

Transparentní účet bude otevřen do 25. listopadu 2018. Vedení pražské policie vyjadřuje rodině upřímnou soustrast. Nezapomeneme!

Zdroj: Policie České republiky

Jitka Andrlová
Redaktorka jitka.andrlova@jvpress.cz

Napsat komentář