Krimi Pomáháme Složky IZS Středočeský Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Distribuce pervitinu na Mladoboleslavsku

MLADOBOLESLAVSKO- Kriminalisté odhalili dalšího dealera drog. Dne 15. září 2018 sdělili mladoboleslavští kriminalisté obvinění ze spáchání zvlášť závažného zločinu Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy devětadvacetiletému muži z Ostravska.

Ten se protiprávního jednání dopustil tím, že nejméně od února 2018 do doby zadržení dne 14. září 2018, neoprávněně přechovával zakázanou látku metamfetamin – pervitin, kterou si opakovaně, i několikrát do týdne, ve velkém množství obstarával a následně na různých místech v Mladé Boleslavi distribuoval.

Mladoboleslavští kriminalisté dealera zadrželi dne 14. září 2018 ve večerních hodinách na mladoboleslavském Staroměstském náměstí přímo při činu. U obviněného bylo nalezeno 137 gramů krystalické látky včetně obalu.

Uvedeného jednání se muž dopustil přesto, že byl za takový trestný čin v posledních třech letech odsouzen. Dne 16. září tohoto roku byl vzat do vazby a v případě prokázání viny mu hrozí až desetiletý trest odnětí svobody.

Autor : por. Bc. Lucie Nováková

 

Jitka Andrlová
Redaktorka jitka.andrlova@jvpress.cz

3 Replies to “Distribuce pervitinu na Mladoboleslavsku

Napsat komentář