Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

ZAUJALO NÁS: Tři Romové v Kadani měli brutálně napadnou mladíka jen proto, že jim nedal cigaretu!

KADAŇ – Další „férová“ cikánská brutální bitka se měla před pár dny odehrát v Kadani! K brutálnímu útoku tří Romů na dvaadvacetiletého mladíka došlo v noci ze soboty 6. října na neděli 7. října na sídlišti „C“ v Kadani. A to údajně jen kvůli cigaretě! Informuje o tom na svém webu Národní demokracie Kadaň.

Mladík měl být údajně osloven s žádostí o cigaretu. Když nevyhověl, byl následně sražen k zemi a opakovaně napadán kopanci do hlavy. Po útoku zůstal ležet na zemi se zapadlým jazykem a zlomenou čelistí. Život mu zachránila jen rychlá reakce svědků krvavého incidentu, kteří mu jazyk vytáhli a přivolali pomoc.

Mladý muž byl následně převezen do kadaňské nemocnice, odkud by měl být transportován k dalšímu léčení do krajské nemocnice v Ústí nad Labem.

Totožnost útočníků je podle webu Národní demokracie Kadaň již policii známa a lze tak předpokládat, že budou v nejbližší době obviněni z trestného činu. „Jak jsme se dozvěděli, měli po dopadení svou agresivitu údajně omlouvat rasově motivovanými verbálními narážkami napadeného. Dále jsme byli informování, že pravděpodobně nešlo o první jejich útok v uvedenou noc, ale že toho mají na svědomí více,“ uvádí dále web.

„Jak si možná někteří vzpomínáte, k podobnému útoku došlo v Kadani dne 9. srpna letošního roku, a to v Rooseveltových sadech, kde taktéž tři cikáni přepadli mladou epileptičku, kterou po okradení nechali ležet v bezvědomí na zemi. O spoustě podobných incidentů se ale veřejnost ani nedozví,“ dodává web Národní demokracie Kadaň.

Ani v tomto případě patrně web Romea.cz a romští aktivisté „nezasáhnou“ a o celém incidentu budou jistě mlčet! Tak jako v minulosti pokaždé, když se jedná o brutální napadení ze strany Romů! Jen v případě, že by tomu bylo naopak, pak by hlasitě jistě protestovali!

Autor: redakce

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář