Kultura Ústecký YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEOREPORTÁŽ: Jak se češe, líčí a fotí džungle? Indiánskou show v Duchcově předvedl kadeřník Danny a fotografka Lucie

DUCHCOV – Kadeřnické studio Janus v Duchcově se doslova proměnilo v džungli. Mladý kadeřník Danny Dvořák, který pracuje v oboru již 5 let, tam totiž česal a líčil duchcovskou modelku Šárku Andrlovou. Ta se pod jeho „uměleckým vedením“ rázem převtělila do překrásné indiánky.

Danny Dvořák je mladý talentovaný kadeřník, který česal modely mimo jiné i pro světoznámého uměleckého fotografa Roberta Vano.

A v duchcovském Studiu Janus proto nechyběla ani Lucie Procházková, mladá začínající fotografka, která začala fotit od dubna letošního roku. Prací fotografky se hodlá nadále plně věnovat. Fotí portréty, svatby, párové fotky a nově se chystá fotit i miminka takzvané fotografie Newborn. Což jsou miminka do 14 dni věku.

Redakce agentury JV PRESS nesměla chybět a z kadeřnické show tak přinášíme následující foto a video reportáž.

Lucie s Dannym chtějí v nejbližších dnech navázat na spolupráci a společně chtějí vytvořit zajímavé umělecké duo, které nabídne modelkám a modelům nezapomenutelné zážitky. Redakce přeje oběma mnoho úspěchů.

FOTOGALERIE Z KADEŘNICKÉ SHOW A FOCENÍ V SALONU JANUS…

 

Autor: Jirka Andrlová 
a Honza Vraný
Foto: Petr Andrle

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “VIDEOREPORTÁŽ: Jak se češe, líčí a fotí džungle? Indiánskou show v Duchcově předvedl kadeřník Danny a fotografka Lucie

Napsat komentář