Auto-Moto Cestování Doprava Krimi Složky IZS Z domova Zlínský Zprávy podle krajů

Vážná nehoda ochromila hlavní tah ze Zlína na Vizovice

ZÁDVEŘICE – Včera se před půl desátou dopolední stala na křižovatce u Zádveřic na Zlínsku vážná dopravní nehoda kamionu a osobního vozidla. 

Na místo byly ihned vyslány krajským operačním střediskem dvě jednotky hasičů, a to profesionálních ze stanice Zlín a dobrovolných z Vizovic. Po příjezdu na místo velitel zásahu průzkumem zjistil, že v osobním vozidle je zaklíněný zraněný muž. Proto hasiči ihned za využití hydraulického zařízení muže vyprostili a předali do péče záchranářům. Ti vážně zraněného muže převezli do krajské nemocnice. V době zásahu všech složek IZS na místě nehody byla komunikace obousměrně uzavřena a tvořily se zde dlouhé kolony. Po odjezdu sanitního vozu se zraněným řidičem, usměrňovali hasiči v místě nehody dopravu a řidiče kyvadlově přes inkriminovanou křižovatku pouštěli. U vozidel provedli protipožární opatření.

Na místo nehody se dostavili dopravní policisté, kteří šetří příčinu a okolnosti nehody. Po ukončení jejich práce hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidel a uniklých provozních kapalin. Poté se vrátili zpět na svou stanici.

autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

foto: HZS Zlínského kraje

 

Tomáš Pitterling
Ředitel redakce tomas.pitterling@jvpress.cz

One Reply to “Vážná nehoda ochromila hlavní tah ze Zlína na Vizovice

Napsat komentář