Krimi Praha Složky IZS YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEO: Policisté stále hledají muže, který přepadl banku na Dejvické ulici v Praze

PRAHA – Pražští kriminalisté se již podruhé touto cestou obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc a spolupráci. Stále se nám bohužel nedaří odhalit totožnost muže, který v polovině února přepadl banku v pražských Dejvicích, z které si následně odnesl několik desítek tisíc korun. Pokud ho poznáváte, kontaktujte linku 158.

Chvilku před šestnáctou hodinou vyjížděli policisté spolu s kriminalisty do banky v Dejvické ulici, kde došlo k loupeži. Podle oznámení přišel do provozovny muž, který přistoupil k přepážce a podal zaměstnankyni lísteček s textem „Dej mi všechny peníze“. Svůj psaný požadavek navíc zdůraznil položením balíčku na přepážku s tím, že je to bomba. Poškozená se výhrůžky zalekla a v obavě o svůj život lupiči vydala několik desítek tisíc korun. Ten pak s lupem urychleně banku opustil, ale „bombu“ na místě ponechal.

Pyrotechnik, který se na místo události neprodleně po přepadení dostavil, konstatoval, že se nejedná o trhavinu ale o atrapu.

Kriminalisté, kteří pracují na objasnění tohoto případu, zajistili záběry podezřelého muže. Pokud ho poznáváte, prosím neváhejte a kontaktujte bezplatnou tísňovou linku 158.

Celá událost je v současné době prošetřována pro podezření ze spáchání trestného činu loupež, za což hrozí až desetiletý trest odnětí svobody.

Autor: por. Mgr. Jan Rybanský

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “VIDEO: Policisté stále hledají muže, který přepadl banku na Dejvické ulici v Praze

Napsat komentář