Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Kultura Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Složky IZS Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů

TIP REDAKCE: Charitativní kalendáře 2019 mapující práci složek IZS pomohou Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům

ČESKÁ REPUBLIKA – Dlouho očekávané charitativní kalendáře na rok 2019 s motivy složek IZS, jejichž  zisk bude věnován Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům jsou konečně k mání. A musíte je mít i vy!
Jedná se již o druhý ročník vydání podobných kalendářů, v loňském roce bylo Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům předáno téměř 80 000 korun, které byly použity na podporu dětských onkologických pacientů. Kalendáře i letos vyobrazují složky  IZS, fotografie jsou pořízeny mobilním telefonem.
Autorem kalendářů pro rok 2019 je tak opět fotograf Rosťa Stach se svým kolegou Janem Habrdlem a  Danou Habrdlovou. Cena za kalendář je 250 Kč + poštovné, výtěžek tak i letos bude věnován Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům.
Prodejní místo je jen jedno, a to v Tachově na dispečinku Městské policie (je tam stálá služba). Zájemci o kalendář mohou kontaktovat na emailové adrese jan.habrdle@atlas.cz nebo rostislavstach@seznam.cz, pomocí SMS na Facebooku na stránce Rosťa Stach PHOTO IZS.
„Preferujeme osobní předání v okolí Tachova a Mariánských Lázní, Planá, Cheb a ostatním budeme kalendáře zasílat poštou,“ říká Rosťa Stach.
S nápadem na vytvoření kalendářů přišla Dana Habrdlová se svým manželem Honzou Habrdlem.
„Dali jsme to dohromady a letos je to již po druhé, co se kalendáře podařilo uskutečnit a výtěžek stejně jako v loňském roce poputuje právě onkoláčkům,“ dodává spoluautor kalendářů Rosťa Stach, který je zároveň spolupracovník redakce Agentury JV PRESSTa se mimochodem stala mediálním partnerem připravovaných charitativních kalendářů na rok 2019

 

Poděkování patří také sponzorům, bez kterých by kalendáře nevznikly, jde o: Car Detailer Garage Mariánské Lázně a PH Kovo Recycling Cheb.

Autor: Honza Vraný
a Rosťa Stach

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

4 Replies to “TIP REDAKCE: Charitativní kalendáře 2019 mapující práci složek IZS pomohou Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům

Napsat komentář