Jihomoravský Sport Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZE SPORTU: Česká republika vs Slovinsko v thajském boxu

ČESKÁ REPUBLIKA – V brněnské hale TJ Tesla se uskutečnilo 3. kolo Mistrovství ČR Muay Thai pořádané C.M.T.A.

Tři reprezentanti z řad dětí, Lukáš Černý (TKB Teplice), Tobiaš Barták (Hanuman gym Praha) a Šimon Verner ( Leonidas gym Dubí) se společně s trenérem, který se stará o dětskou reprezentaci Ladislavem Horejšem (Leonidas Dubí)vyrazili z reprezentačního soustředění C.M.T.A. v Teplicich rovnou na turnaj do Brna, kde se utkali se Slovinskou výpravou.

Prvním bojovníkem byl Lukáš Černý, který bohužel prohrává jen těsně 2:1 na body, druhý nastoupil do boje Šimon Verner, který si s přehledem poradil se Slovincem 3:0 na body. Posledním dítkem byl Tobiaš Barták, kterému se podařilo dostat slovinského chlapce 2x do počítání a také tedy s přehledem vyhrává 3:0 na body. Tento juniorský střet vyhrála Česká republika 2:1. Po zápase se děti vrátili zpět na soustředění, které úspěšně absolvovali až do konce.

V rámci kola ligy jsme ještě měli jednoho zástupce Leonidas gymu proti domácímu borci náš 23kg Milan Gasparec, který si to poprvé vyzkoušel v muaythai ringu. Výhra šla tentokrát na stranu domácího borce, ale Milanovi se to zalíbilo a chce bojovat dále.

Poděkování patří Davidu Štajncovi a Marku Bartákovi za pomoc u ringu a s přípravou chlapců, Kamilu Černému za zajištění dopravy. A hlavní dík patří všem co nás podporují, přípravu Dubských dětí dotuje Ústecký kraj a firmy Grafstudio a AJTM Turko.

FOTOGALERIE ZE ZÁPASU BOJOVNÍKŮ…

Autor: Ladislav Horejš
trenér

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “ZE SPORTU: Česká republika vs Slovinsko v thajském boxu

Napsat komentář