Auto-Moto Doprava Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ Z DOPRAVY: U Řehlovic na Ústecku havarovaly dvě dodávky a osobní auto! Silnice je kvůli karambolu uzavřena

ÚSTECKO – Vážná nehoda dvou dodávek a jednoho osobního auta aktuálně blokuje dopravu na silnici 63 i Řehlovic na Ústecku. Karambol se bohužel neobešel bez zranění.

Silnice je v současné době uzavřena a probíhají tam záchranné a vyprošťovací práce. Na místě zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému ČR. V místě karambolu se tvoří dlouhé kolony. Policisté dopravu odklánějí.

Okolnosti nehody vyšetřuje dopravní policie. Řidiči budou muset počítat s komplikacemi v dopravě v uvedeném úseku přibližně do 10.30 hodin.

AKTUALIZUJEME: Jednotka profesionálních hasičů ze stanice Ústí nad Labem vyjela k dopravní nehodě osobního auta a dodávky na D8 u Řehlovic – Habří. Hasiči vyprostili z havarovaného vozu zraněného člověka a předali jej Zdravotnické záchranné službě. Odpojili akumulátory havarovaných vozidel a místo předali Policii ČR. Komunikace byla více než dvě hodiny uzavřena.

Zjišťujeme podrobnosti…

Autor: Honza Vraný

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

2 Replies to “AKTUÁLNĚ Z DOPRAVY: U Řehlovic na Ústecku havarovaly dvě dodávky a osobní auto! Silnice je kvůli karambolu uzavřena

  1. Pingback: my site
  2. Pingback: ltobet

Napsat komentář