Krimi Praha Složky IZS Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Nebezpečný pachatel znásilnění z pražské Branické ulice uniká již druhý měsíc! Nepoznáte ho?

PRAHA – Stále bezvýsledné je pátrání po nebezpečném pachateli! Kriminalisté pražské policie hledají pachatele, který znásilnil ženu na chodbě domu. Poznáte ho na identikitu? 

Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu již dva měsíce pátrají po muži, který hodinu po půlnoci v domě v Branické ulici v Praze 4 znásilnil ženu. Pachatel zezadu přistoupil k poškozené, která odemykala vstupní dveře do domu a vtlačil se za ní. V domě okamžitě na ženu zaútočil a začal na ni sahat. Poškozená se snažila utéct po schodišti, ale násilník ji v mezaninu dostihl, povalil na zem a začal ji škrtit. Žena se sice aktivně bránila, ale muž měl velkou převahu, přemohl ji a i přes její aktivní odpor znásilnil. Pak z místa činu utekl.

Dosavadní prověřování nevedlo k vypátrání pachatele, proto se obracíme na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění pachatele, jehož podoba byla zachycena na identikitu. Jestliže na obrázku muže někdo poznává, ať se ozve na linku 158.

Popis pachatel: věk 40 – 50 let, výška kolem 180 cm a mohutnější postava. Muž měl po stranách hlavy více vlasů a nahoře spíše prořídlé chmýří. Útočník při znásilnění mluvil jen minimálně, ale poškozená se domnívá, že hovořil česky, bez přízvuku.

Případ je prověřovaný pro trestný čin znásilnění, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Autor: por. Bc. Jan Daněk 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

2 Replies to “Nebezpečný pachatel znásilnění z pražské Branické ulice uniká již druhý měsíc! Nepoznáte ho?

Napsat komentář