Krimi Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

PALEC NAHORU: Strážníci z Dubí dnes bleskově a úspěšně vypátrali muže, který chtěl skoncovat se svým životem

DUBÍ – Padesátiletý muž dnes dopoledne zaměstnal všechny složky Integrovaného záchranného systému ČR na Teplicku, když hrozil, že ukončí svůj život skokem pod vlak. Operační důstojník policie proto vyslal do terénu hlídky policistů i strážníků z celého okolí.

Policisté dostali informaci, že muž by mohl skoncovat se svým životem v okolí Novosedlic na Teplicku. Strážníci z Dubí pojali podezření, že by tak mohlo jít o lokalitu v ulici Emílie Dvořákové v Teplicích, což je nejbližší železniční přejezd od Novosedlic.

Když se hlídka dubských strážníků blížila k přejezdu zrovna padaly závory, které předznamenaly, že tudy zakrátko pojede vlak. Jeden ze strážníků si následně všiml muže sedícího u nedaleké zastávky MHD. Nemýlili se, byl to hledaný muž, který si nacházel v silném rozrušení vzhledem k tíživé životní situaci.. Strážnici si s ním po celou dobu povídali a uklidňovali ho do příjezdu státní policie i záchranné služby. Ta posléze rozrušeného muže převezla na psychiatrické oddělení teplické nemocnice.

Na pátrání se vedle policistů z Teplic zapojili i strážníci z Dubí a Proboštova. Velké poděkování nyní patří hlídce strážců zákona z Dubí, kteří profesionálním přístupem zasáhli.

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář