Krimi Složky IZS Ústecký YouTube Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

VIDEO: Mobilní telefon natočil napadení chlapce v Litvínově! Jeho matka nyní varuje veřejně před patnáctiletým násilníkem

LITVÍNOV – Na sociální síti nyní koluje video z útoku patnáctiletého násilníka na chlapce v Litvínově. Napadení jeden z přihlížejících natočil na mobilní telefon. Matka napadeného Ondry nyní varuje ostatní rodiče a děti před útočníkem.

Díky videozáznamu tak má rodina napadeného chlapce důkazní materiál proti patnáctiletému agresivnímu chlapci! Případem se budou zabývat úředníci Orgánu sociálně-právní ochrany dětí. Video zachycuje jak útočník napadá chlapce, smýká s ním o zem a mlátí.

„Stalo se to včera odpoledne v Litvínově. Je mi z toho videa zle, neumíte si představit, co všechno zažívám při pohledu na svého syna a nemůžu v podstatě nic udělat, jen věc řešit s OSPODem a případně podáním podnětu k řešení přestupku – útočníkovi je totiž teprve 15 let. Iniciály útočníka jsou J.M. (více veřejně upřesnit nelze) bydlí v Zámeckém parku a už někdy v říjnu se na sociální síti objevilo pár příspěvků, snad i ve skupině Litvínov, jako varování před tímhle „hajzlem“. To jsem ještě netušila, že i naše rodina bude mít s tímhle zmetkem co do činění. Vše řešíme a útočník má jít dle slov matky po novém roce do ústavu, protože je nezvladatelný. Prosím varujte před ním své děti!“ dodává na sociální síti matka napadeného chlapce.

Zdroj: redakce

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

2 Replies to “VIDEO: Mobilní telefon natočil napadení chlapce v Litvínově! Jeho matka nyní varuje veřejně před patnáctiletým násilníkem

Napsat komentář