Krimi Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Kriminalisté teplické policie vyšetřují vloupání do zlatnictví v Krupské ulici, jde o stejné klenotnictví, které v prosinci přepadli ozbrojení lupiči

TEPLICE – Zlatnictví v teplické Krupské ulici vykradli zloději. Jde přitom o stejné klenotnictví, které v prosinci loňského roku přepadli ozbrojení lupiči. Kriminalisté teplické policie dnes zjišťují stopy a vyšetřují víkendové vloupání.

Policisté potvrdili, že zatím neznámí zloději odcizili drahé šperky a hodinky a případ vyšetřují kriminalisté. Bližší informace zatím policie poskytovat k celé události nebude. Zlatnictví i nadále zůstává obehnané policejní páskou.

Klenotnictví v Krupské ulici v Teplicích se stalo terčem čtyř lupičů v prosinci loňského roku, kdy ozbrojenci nastříkali prodavačce pepřový sprej do obličeje, další pak zpacifikovali dalšího prodejce a dokonce i jednoho zákazníka. Všechny následně spoutali a poté lupiči odcizili přibližně šest desítek luxusních hodinek za téměř 7 milionů korun. Kriminalisté dopadli skupinu cizinců – lupičů během čtyřiadvacet hodin v Praze.

Jak bude policie úspěšná v tomto případě vloupání do zlatnictví v Krupské ulici v Teplicích ukážou následující hodiny nebo dny…

Autor: redakce

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář