Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME: Policisté odvolali pátrání po téměř dvouleté holčičce, kterou z mostecké nemocnice unesla její matka v doprovodu další ženy! Holčičku i její matku policisté nalezli

MOST – Policisté odvolali pátrání po téměř dvouleté holčičce z Mostu, kterou z dětského oddělení mostecké nemocnice unesla v úterý večer její matka ve společnosti další podezřelé ženy. Policisté následně po dítěti i její matce vyhlásili celostátní pátrání. Dnes v podvečer policisté pátrání ukončili s tím, že dítě i matka byly vypátrány a jsou v pořádku. 

Z rozhodnutí soudu totiž mělo být téměř dvouleté dítě předáno do péče kojeneckého ústavu.  V souvislosti s tímto případem policie pátrala i po matce dítěte.

Policisté nevylučovali, že dítě odnesla právě jeho matka v doprovodu další ženy. Hledaná žena se následně mohla nacházet v okrese Louny nebo s dítětem odjet na Slovensko.

Dítě skončilo zpět v nemocnici. Jeho matku policie zadržela.

Zjišťujeme podrobnosti…

Autor: Honza Vraný

 

 

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

3 Replies to “AKTUALIZUJEME: Policisté odvolali pátrání po téměř dvouleté holčičce, kterou z mostecké nemocnice unesla její matka v doprovodu další ženy! Holčičku i její matku policisté nalezli

  1. Pingback: sites

Napsat komentář