Cestování Krimi Moravskoslezský Pomáháme Složky Integrovaného Záchranného Systému Turistika Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Policista přešel celou Českou republiku, aby pomohl nemocnému chlapci

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ – Na neobvyklou cestu pěšky, z Aše do Bukovce, vyrazil policista Jan Duraj spolu se svým kamarádem Romanem Zogatou. Touto akcí chtěli veřejnost seznámit s Alexovým životním příběhem a pomoci vybrat peníze na transparentní účet pro jeho rehabilitaci.

Přestože cestu dokončil jen Jan Duraj, cíl se podařilo splnit, během pochodu přibylo na účtu několik desítek tisíc korun. Pro malého Alexe a jeho náročnou léčbu je již vybráno téměř sto tisíc korun.

Úspěšná cesta našeho kolegy dospěla do cíle, přešel z nejzápadnějšího bodu České republiky na hranicích s Německem až do Bukovce u Hrčavy, nejvýchodnější místo České republiky. Celkem urazil pěšky více než 600 kilometrů.

Za jeho výkon a snahu pomoci mu patří velké uznání a poděkování.

Autor : por. Mgr. Petr Směták

Jitka Andrlová
Redaktorka jitka.andrlova@jvpress.cz

8 Replies to “Policista přešel celou Českou republiku, aby pomohl nemocnému chlapci

  1. Pingback: cam models
  2. Pingback: Aviator
  3. Pingback: Chicken Road
  4. Pingback: aviator

Napsat komentář