Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Kultura Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Politika Praha Středočeský Technika Ústecký Vysočina YouTube Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ: Lepší než „brblat“ o problémech Česka je jít volit – VOLBY DO EUROPARLAMENTU 2019

ČESKO – Volby do Evropského parlamentu se konají od 24.5.2019 do 25.5.2019. Nově zvolený europarlament bude mít stávajících 751 křesel.

Česko v parlamentu bude mít stejně jako dosud 21 zástupců. K volbách jde i poslankyně PS Parlamentu ČR Hana Aulická Jírovcová – půjdete k volebním urnám i vy?

VIDEOPOZVÁNKA K VOLBÁM DO EUROPARLAMENTU…

Volby do europarlamentu se stejně jako jiné volby v České republice konají v pátek a v sobotu. Konkrétně se volební místnosti otevírají dnes, tedy v pátek 24. května ve 14.00 hodin. První den je volební místnost otevřena obvykle do 22:00 hodin. V sobotu 25. května mohou Češi volit od osmé hodiny ráno do dvou hodin odpoledne.

V jiných členských zemích Evropské unie volby probíhají až do neděle, takže konečné výsledky nového složení europarlamentu budou známé nejspíš 26. května večer.

Autor: redakce
PR

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “AKTUÁLNĚ: Lepší než „brblat“ o problémech Česka je jít volit – VOLBY DO EUROPARLAMENTU 2019

Napsat komentář