Kultura Školní okénko Sport Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZE SPORTU: Mostecká fotbalová přípravka se stala nejlepším týmem v Ústeckém kraji ve své kategorii

MOST/SPOŘICE – Mladší přípravka Mosteckého fotbalového klubu ročník narození 2011 se v sobotu účastnila výborně organizovaného krajského finále mladších přípravek ve Spořicích, kde turnaj s počtem 67 vstřelených branek ve 4 utkáních ovládla a získala tak pohár za nejlepší tým v dané kategorii v rámci Ústeckého kraje za rok 2019.

Hodnocení trenéra Tomáše Raina:Musím chlapce za jejich výkony v turnaji pochválit. Během turnaje vstřelili největší počet branek ze všech týmů a turnaj i po herní stránce ovládli. Je to pro děti odměna za jejich celoroční přístup k trénování a k fotbalu obecně. Příští týden nás ještě dne 8.6. a 9.6. čeká republikové finále Ondrášovky Cupu na hlavním stadionu v Chomutově, kam si to pojedeme hlavně užít, protože už samotný postup na toto finále je vlastně úspěchem pro kluky i klub. Tímto všechny příznivce našeho týmu a klubu na toto finále zvu.

Sestava:
T.Balín,K.Král,J.Libecajt,T.Lipert,J.Urbánek,F.Škulty,O.Tampa,Š.Vorlícek,K.Kučera,M.Skrčený,T.Kuta, R.Brabec,L.Kubánek,J.Král,M.Oktábec,T.Phan,D.Bebák,

Trenéři: T.Rain, J.Urbánek

FOTOGALERIE…

Autor: Tomáš Rain

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář