Krimi Praha Složky IZS Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

VIDEO: Kriminalisté hledají svědky incidentu mezi manželi seniorského věku, který se odehrál v metru Vysočanská

PRAHA –  Kriminalisté třetího policejního obvodu se zabývají incidentem, který se odehrál ve stanici metra Vysočanská, jehož aktéry byli téměř osmdesátiletí manželé. Ti se nejprve mezi sebou pohádali kvůli finančním záležitostem a pak došlo k incidentu, na jehož konci skončila žena na zemi se zlomeným krčkem stehenní kosti, což si vyžádalo hospitalizaci a operaci.

V rámci prošetřování případu se podařilo zajistit kamerové záznamy, na kterých bohužel není vidět, jak incident proběhl, a výpovědi obou aktérů se rozcházejí. Nicméně vše viděli čtyři svědci, které bychom kvůli tomu potřebovali ztotožnit a vyslechnout, abychom mohli případ objasnit. Jestliže svědky na záběrech někdo poznává, ať se ozve na linku 158.

Případ je prověřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví s trestní sazbou odnětí svobody až na tři roky.

„Případ se odehrál v září loňského roku a na veřejnost se obracíme až teď, jelikož poškozená nejprve nedala souhlas s trestním stíháním, což se nyní změnilo.“

Autor: por. Bc. Jan Daněk

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář