Školní okénko Sport Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZE SPORTU: Mostecká mladší přípravka je třetím nejlepším týmem v ČR

MOST – Poté co se mostecká mladší přípravka kat. U8 nedávno stala nejlepším týmem v Ústeckém kraji, doznala o víkendu ještě většího úspěchu, kdy se stala třetím nejlepším týmem v ČR na celorepublikovém finálovém turnaji Ondrášovka Cupu 2019, kterého se účastnilo nejlepších 24 týmů, které se musely na hlavní turnaj probít přes předkola a kvalifikace.

Lepšími než mostečtí jsou jen Slavia Praha a vítězný tým Sparta Praha. Mostečtí se tak postarali o jeden z největších mládežnických úspěchů mosteckého fotbalu posledních let a na turnaji mu udělali skvělou reklamu.

Hodnocení trenéra Raina: “Je to krásný úspěch mosteckého mládežnického fotbalu a hlavně těch kluků, kteří to tak bravůrně zvládli. Je to vlastně odměna za celou sezónu, za tu jejich pracovitost v tréninku a radost ze hry, z každé povedené kličky, z každé branky, či vyhraného souboje, bylo mi ctí je trénovat. Kluci si ten dětský úspěch zaslouží a já jim za ten zážitek moc děkuji. Děkuji i za podporu rodičům, jelikož bez jejich víry v náš tréninkový proces a v naší filosofii, kterou razíme, by to tak lehce nešlo. A závěrem snad jen říci, že ani tak nejde o ten samotný výsledek, ale o to jakým způsobem, jakými výkony, vůlí a šikovností si pro to ocenění kluci dokráčeli, protože v tom vidím ten největší potenciál těch kluků do budoucna“.

Sestava: Tomáš Lipert, Josef Libecajt, Šimon Vorlíček, Richard Brabec, Ondřej Tampa, Josef Král, Kryštof Král, Kryštof Kučera, Teodor Kuta, David Bebák, Tony Phan,

Trenéři: T. Rain, J. Rosenbaum

Autor: Tomáš Rain

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “ZE SPORTU: Mostecká mladší přípravka je třetím nejlepším týmem v ČR

Napsat komentář