Kultura Sport Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

SPORTOVNÍ POZVÁNKA: Martin Kodaj si pozval na zítřejší poslední zápas hráčské kariéry starou gardu pražské Sparty

MALEČOV – Velký fotbalový svátek je připraven pro fotbalové příznivce na závěr ročníku 2018 – 2019 na hřišti v Malečově na Ústecku. Bohatou hráčskou kariéru ukončí dlouholetý hráč FK Malečov Martin Kodaj, který navíc v letošním roce 14. listopadu oslaví 50. narozeniny.

Na rozlučku s kariérou malečovského fotbalisty Martina Kodaje se odehraje již zítra, tedy 30. června od 15:00 hodin přátelské fotbalové utkání FK Malečov – Stará garda AC Sparta Praha na fotbalovém hřišti v Malečově. Slavnostní výkop provede Leoš Noha.

Na utkání jsou zváni bývalí i současní hráči FK Malečov a všichni fotbaloví příznivci, kteří chtějí vidět naposledy v akci na fotbalovém trávníku ikonu malečovského fotbalu Martina Kodaje proti bývalým hráčům pražské Sparty. Mezi největší úspěchy Martina Kodaje v hráčské kariéře patří sezona 1987 – 88, kdy si zahrál se Spartakem Ústí nad Labem Českou národní fotbalovou ligu a v sezoně 1990 – 91 byl i členem týmu FK Sklo Union Teplice, který hrál 2. fotbalovou ligu.

Kromě rozlučkového utkání Martina Kodaje se odehrají před tímto utkáním ještě tři utkání v mládežnických kategoriích.

Program: v 10:00 hod.: FK Štíři Malečov – SK Brná (zápas přípravek),  v 11:00 hod.: FK Štíři Malečov – SK Brná (zápas mladších žáků), v 12:30 hod.: FK Ústí nad Labem – FK Příbram (zápas kategorie U13) , v 15:00 hod.: FK Malečov – Stará garda AC Sparta Praha (rozlučkový zápas Martina Kodaje). Předpokládaná sestava staré gardy AC Sparta Praha na utkání v Malečově: Jaromír Blažek, Jiří Novotný, Luděk Stracený, Václav Koloušek, Marek Kincl, Jan Flachbart, Václav Budka, Miloslav Denk, Aleš Bažant, Štěpán Kučera, Josef Jarolím, Lukáš Zelenka. Manažer staré gardy AC Sparta Praha: Jaroslav Bartoň.

Autor: Zdeněk Kamínek
Foto: Zdeněk Kamínek

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář