Auto-Moto Doprava HZS Krimi Plzeňský Složky IZS Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

KARAMBOL: Na Domažlicku vylétla řidička ze silnice a s autem skončila zapíchnutá v dopravním značení

STAŇKOV – S osobním vozidlem havarovala mladá řidička na Domažlicku, kdy s autem vylétla ze silnice a skončila v dopravním značení! Žena nyní uplatňuje technickou závadu na vozidle. Automobil byl proto zajištěn ke znaleckému zkoumání. 

Ke kuriózní dopravní nehodě došlo na silnici I. třídy č. 26 mezi obcemi Křenovy a Ohučov v úseku silnice mezi čerpací stanicí a odbočkou na obec Staňkov. Třiadvacetiletá řidička osobního vozidla tovární značky Nissan Micra na rovném přímém úseku vyjela vpravo mimo silnici, kde narazila do sloupku a do dopravní značky Dálková návěst s šipkou.

Řidička jako příčinu dopravní nehody uváděla technickou závadu na vozidle, ke které mělo dojít na pravé straně vozidla, přičemž se mělo stáčet do protisměru. Na to zareagovala tak, že strhla řízení doprava, s vozidlem dostala smyk a následně havarovala mimo silnici. Vozidlo policisté zajistili ke znaleckému zkoumání. Řidička utrpěla lehké zranění, požití alkoholu u ní policisté vyloučili dechovou zkouškou.

Škoda na vozidle byla vyčíslena na 40 tisíc korun a na dopravní značce na 30 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

FOTOGALERIE…

Autor: por. Mgr. Dagmar Brožová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář