HZS Krimi Složky IZS Ústecký YouTube Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

VIDEO: Muže, který vylezl na hromosvod v Děčíně nakonec hecoval dav přihlížejících! Sebevrah nakonec skočil

DĚČÍN – Na sociální síti uniklo video ze sebevražedného skoku mladého muže, který po více než šesti hodinách nakonec skočil z hromosvodu budovy u vlakového nádraží v Děčíně. Muž tam přitom vlezl dnes po druhé hodině ranní a držel se až do 8.30 hodin, kdy nakonec skočil. A to za pohledů mnoha kolemjdoucích. Mnozí z nich si sebevraha fotili a natáčeli.

Jak jsme již informovali, policisté okolí sice uzavřeli, ale „čumilové“ se dostali do dostatečné blízkosti a někteří dokonce žertovali nad zoufalstvím mladého muže. Někteří se snažili sebevraha i hecovat, aby skočil. Policisté i strážníci drželi kolemjdoucí opodál a připraveni byli i hasiči s plošinou. Muž, který se držel hromosvodu asi v patnáctimetrové výšce stěny domu ale nekomunikoval, nereagoval a s policejním vyjednavačem nespolupracoval!

VIDEO OD ČTENÁŘKY…

Jak je vidět z videa, náhle se rozhodl ukončit své trápení, odrazil se a pustil se hromosvodu a pozadu dopadl na chodník bez jediného slova. Muž utrpěl závažná zranění neslučitelná se životem! Video končí hrůzostrašným výkřikem a jekotem lidí, kteří hrůzný čin sledovali, až do konce. Někteří z nich pak volali na přítomné policisty a hasiče, proč nešlo sebevraždě a zbytečné smrti zabránit natáhnutím záchranné plachty.

Také na sociální síti se mnoho lidí ptá, proč policisté s hasiči nedokázali po dobu více než šesti hodin, rozvinout plachtu, do které by zoufalý muž spadl. Je ale možné, že kdyby se k němu záchranáři přiblížili, tak by skočil stejně…

Okolnosti sebevražedného činu vyšetřují kriminalisté děčínské policie a příčinu smrti muže určí pitva.

Autor: Honza Vraný
Video čtenářka

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář