Kultura Nezaradené Reklamy Technika Ústecký YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZAUJALO NÁS: Duo Jirka a Martin se představují s projektem Modern Talking Revival CZ v klipu Cheri Cheri Lady

ÚSTECKÝ KRAJ – Se zajímavým projektem Modern Talking Revival CZ (MTrCZ), který “ležel v šuplíku” už několik let, nyní přišli dva mladí zpěváci Jirka Fait a Martin Strejc. Nazpívali totiž hit skupiny Modern Talking z roku 1985 – Cheri Cheri Lady. Jde tak o první vlaštovku tohoto dua, neboť rozhodně prý nezůstane jen u tohoto klipu!

Hlavní myšlenku dostal Jirka Fait. „Od toho prvního nápadu uběhlo přibližně 10 let, před 4 lety, když jsme se poznali, začali jsme přemýšlet o tom, že by se na projektu mohlo zapracovat, pořád se “nedařilo” nebo nebyl čas, správná chvilka…,“ říká Jirka.

„V posledním roce na projektu makáme na plno, a řekli jsme si, že bychom už mohli MTrCZ vypustit do světa, vše děláme svépomocí, zatím se to lidem libí, a to je pro nás největší odměna. Ovšem se také najde někdo s výhradou, alespoň víme, na co si dát příště pozor, abychom se zalíbili všem,“ dodává Martin.

OFICIÁLNÍ VIDEOKLIP Modern Talking Revival CZ – Cheri Cheri Lady (cover) – Martin & Jirka

V letošním roce jsme duo Jirky a Martina už mohli vidět koncem června ve městě Toužim, minulý týden na slavnostech ve Staré Vodě u Mariánských Lázní, 27.7. se uvidíme na obecních slavnostech v obci SVĚTEC, 31.8. Na slavnostech v Ledvicích, 28.9. Dolní Žandov u Mariánských Lázní. Jejich vystoupení se hodí hlavně na slavnosti, menší fesťáčky, do klubů nebo na plesy.

„Myslíme si, že nastal ten správný čas, a proto jsme si pro Vás připravili takovou malou vlaštovku. Hit skupiny Modern Talking z roku 1985 – Cheri Cheri Lady… A rozhodně tím nekončíme, naopak,“ shodují se mladí zpěváci…

Nahrávací studio: FASTAGENCY – Štrbice
Hudba a mix: Jiří Fait
Zpěv: Jiří Fait, Martin Strejc, Dieter Bohlen 2019
Sbory: Jiří Fait, Martin Strejc, Dieter Bohlen 2019
Klip: Jiří Fait, Martin Strejc

Redakce Agentury JV PRESS.cz je mediálním partnerem projektu a ráda podporuje mladé talenty…

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář