HZS Jihočeský Krimi Složky IZS Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

DOBRÁ PRÁCE: Recidivista se rozhodl vykrást požární stanici českobudějovických hasičů! Ti ho s policisty zadrželi přímo při činu

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Třicetiletý recidivista vnikl do hasičské budovy, kde chtěl krást! Naštěstí ho sami hasiči s policisty bezprostředně po činu zadrželi.

Českobudějovičtí policisté z městského oddělení vyšetřují krádež vloupáním do objektu Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje na Pražské třídě. Ve spolupráci s příslušníky uvedeného sboru se jim podařilo zadržet 30 letého muže, který v brzké ranní době překonal oplocení a vnikl do jedné z budov, kde odcizil nalezené věci.

Pro místní policisty se jedná o známou osobu, kterého už před pár dny řešili, proto ho dle trestního řádu zadrželi a převezli k dalšímu opatření na služebnu v ulici 28. října.

Po prvotních úkonech ho strážci zákona eskortovali do policejní cely a dnešního dne si převzal sdělení podezření ze spáchání přečinu Krádež. Případ je řešen formou zkráceného přípravného řízení a proto lze očekávat, že během dvou týdnů stane uvedený muž před soudcem okresního soudu.

Autor: por. Bc. Milan Bajcura

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář