Fitness Kultura Sport Technika Ústecký YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEOREPORTÁŽ: SUTOR GLOBAL MOST proměnil trénink ve vítězství letošního ročníku T-Mobile dračí lodě Louny 2019

LOUNY – Lounské vábení nabídlo i letos atraktivní sobotní závod T-Mobile dračí lodě 2019. Přihlášeno bylo celkem 15 posádek a nechyběl ani jeden ze tří favoritů, tedy loňský vítěz Fitness Zimák Most, Sutor Global Most a lounská Facka jede.

Po dopoledních i odpoledních rozplavbách bylo jasné, že i to letošní finále bude nelítostný souboj Most versus Louny. A opravdu tomu tak bylo. Finálová trojice nastoupila krátce po 17:00 hodině na start a po projetí cílem několik minut nebylo jasné, která posádka v jakém pořadí dojela.  Nakonec moderátor soutěže oznámil místo třetí, to bylo překvapením snad pro všechny diváky – Fitness Zimák Most. Po oznámení místa druhého, které patří lounskému týmu Facka jede bylo jasné, že vítězem letošního závodu dračích lodí v Lounech se stal tým SUTOR GLOBAL MOST. Zúročil se tak jejich několika-měsíční trénink a příprava na tyto závody.

A jaká byla v sobotu v Lounech atmosféra? Podívejte se na naší videoreportáž. Štáb agentury JV PRESS.cz totiž ani letos nesměl na soutěži chybět.

Videoreportáž připravili: Vlasta Vébr a Honza Vraný/JV PRESS.cz

Bojovalo se doslova do posledního centimetru. I když letos počasí Lounskému vábení příliš nepřálo, mezi početnými přítomnými diváky nechyběla ani poslankyně Poslanecké sněmovny Hana Aulická Jírovcová s rodinou.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA: 

1.místo: SUTOR GLOBAL MOST
2. místo: FACKA JEDE LOUNY
3.místo:  FITNESS ZIMÁK MOST

GRATULUJEME… 

 

Autor: Vlasta Vébr
a Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář