Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

SOUD: Ukrajinec dostal za brutální ubití teplické prostitutky přes sedmnáct let vězení a vyhoštění

TEPLICE/ÚSTÍ NAD LABEM – Za loňskou vraždu prostitutky v Teplicích dnes poslal senát krajského soudu Ukrajince Andrije M. na 17 let a 6 měsíců do vězení. Ženu po sexu ubil kamenem! Soud muže navíc vyhostil z České republika na 10 let.

K vraždě došlo vloni 11. prosince v Nákladní ulici v Teplicích, kde cizinec po pohlavním styku ženu napadl a odtáhl ji za reklamní billboard, kde ji doslova ubil kamenem. 

Podle obžaloby měl Ukrajinec se ženou sex a následně došlo mezi ním a ženou k hádce, kdy cizinec odmítl zaplatit za sexuální služby. Žena následně začala křičet a vyhrožovat, že policii oznámí znásilnění! Proto sebral kámen a opakovaně jím udeřil do hlavy ženy. Ta utrpěla závažné zranění neslučitelné se životem. Po poranění lebky totiž došlo dokonce k vyhřeznutí mozku…

Obžalovaný souhlasí s vraždou, ale odmítá, že by ženu znásilnil. Dnešní rozsudek ale není pravomocný. Státní zástupce se proti verdiktu soudu totiž odvolal.

PSALI JSME TAKÉ: VRAŽDA: Pitva prokázala, že tělo nalezené ženy v Teplicích bylo zavražděno! Kriminalisté hledají pachatele

Autor: redakce
Ilustrační snímek

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář