HZS Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Kultura Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Složky IZS Sport Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ OBRAZEM: Městský stadion v Ústí nad Labem hlásí připravenost na víkendové Mistrovství ČR v požárním sportu! Vše vypukne již v pátek odpoledne

ÚSTÍ NAD LABEM – Na Městském stadionu v Ústí nad Labem je vše připraveno na páteční disciplínu Mistrovství ČR v požárním sportu Výstup na cvičnou věž.  Už v pátek totiž v Ústí nad Labem začíná Mistrovství ČR profesionálních i dobrovolných hasičů v požárním sportu akce potrvá do neděle… Vstupné na stadion je ZDARMA…

Přípravy na Mistrovství ČR v požárním sportu 2019 v Ústí nad Labem finišují! Již tento pátek 30. 8. 2019 v 13:00 hodin začíná v Ústí nad Labem 48. mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a 66. mistrovství Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.

Rozeběhly se všechny finální úpravy tak, aby vše bylo připraveno, a ve čtvrtek 29. 8. 2018 přijíždějící nejlepší hasiči a hasičky z celé republiky mohli začít od pátečních ranních hodin trénovat.

O vše se stará technická četa a organizační tým mistrovství, které dohromady tvoří okolo 250 lidí. Musejí se postarat nejen o technologii vlastní soutěže, ale i o prezenci, ubytování, stravu a další zázemí pro 200 sportovců z řad profesionálních hasičů, 514 sportovců a sportovkyň z řad dobrovolných hasičů, 80 rozhodčích a desítky dalších účastníků a hostů.

Všechny soutěžní disciplíny se uskuteční na Městském stadionu Ústí nad Labem, Masarykova 228. První soutěžní den (pátek) bude zahájen výstupem na cvičnou věž a slavnostním ceremoniálem zahájení celého mistrovství. V sobotu nás čeká běh na 100 metrů s překážkami a štafeta 4 x 100 metrů. Neděle bude ve znamení požárního útoku a mistrovství bude oficiálně zakončeno.

Účast přislíbil předseda vlády i ministr vnitra, vysocí představitelé Hasičského záchranného sboru ČR, Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, vrcholní představitelé společenského, kulturního a politického života. Záštitu mistrovství udělil hejtman Ústeckého kraje.

V disciplínách požárního sportu se v Ústí nad Labem představí družstva mužů Hasičského záchranného sboru České republiky, mužů, žen a dorostu Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Soutěže se také zúčastní týmy hostů z HZS podniku, České hasičské jednoty, Moravské hasičské jednoty a hasičská reprezentace Slovenské republiky.

Všechny soutěžní disciplíny se uskuteční na Městském stadionu Ústí nad Labem, Masarykova 228.  První soutěžní den (pátek) bude zahájen výstupem na cvičnou věž a slavnostním ceremoniálem zahájení celého mistrovství. V sobotu nás čeká běh na 100 metrů s překážkami a štafeta 4 x 100 metrů. Neděle bude ve znamení požárního útoku a mistrovství bude oficiálně zakončeno.

Na Mistrovství přijíždějí nejen ti nejlepší sportovci a sportovkyně z celé České republiky, ale každoročně jej navštíví také hosté z vlády České republiky, vysocí představitelé Hasičského záchranného sboru ČR, Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, vrcholní představitelé společenského, kulturního a politického dění, a hlavně lidé, kteří milují požární sport. Můžete být mezi nimi i Vy!

Vše důležité najdete na webu: MISTROVSTVÍ ČR V POŽÁRNÍM SPORTU 2019  www.mrps2019.cz

Redakce Agentury JV PRESS.cz je jedním z oficiálních mediálních partnerů celé akce. Těšit se tak můžete na fotogalerie i video reportáže z akcí…

Facebooková stránka MČR v požárním sportu 2019: Mistrovství ČR v požárním sportu

Veškeré další potřebné informace najdete na našich webových stránkách MČR v požárním sportu: https://www.mrps2019.cz.

Fotky z příprav naleznete ZDE.

PODROBNOU FOTOGALERII NALEZNETE TAKÉ ZDE

ZdrojMistrovství ČR v požárním sportu

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář