Auto-Moto Doprava HZS Krimi Složky IZS Ústecký Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME OBRAZEM: Osobní vlak usmrtil v Želenicích na Mostecku ženu! Okolnosti celé tragédie stále vyšetřují kriminalisté

ŽELENICE – Okolnosti nálezu mrtvé ženy v kolejišti na železniční trati Most – Teplice u Želenic na Mostecku i nadále vyšetřují kriminalisté mostecké policie. Mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník uvedl, že žena utrpěla fatální devastující zranění, neslučitelná se životem, kterým na místě podlehla. 

Podle zjištění redakce měla žena spadnout pod kola vlaku,a to dokonce před zraky svých dětí a partnera. Mluvčí krajské policie Alena Bartošová pouze uvedla, že kriminalisté vyšetřují okolnosti smrtelné nehody, kdy policii byl ohlášen nález mrtvého těla v kolejišti. Bližší informace vzhledem k rodině policisté nebudou upřesňovat.

FOTOGALERIE…

Na místě tragédie zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému ČR a vyslán byl i postraumatický tým speciálních psychologů, kvůli rodině zemřelé ženy. Drážní hasiči postavili zástěnu kolem mrtvého těla, které leží v kolejišti u nástupiště.

Policie nyní zjišťuje také to, jestli šlo o nešťastnou náhodu, kdy žena spadla pod vlak náhodou nebo o sebevražedný úmysl.

Autor: Honza Vraný
Foto: Jakub Najman

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář